• Kategorie
  • Parametry
  • Konwertery mediów

Konwerter mediów Gigabit-Ethernet • Spełnia normy IEEE 802.3ab i IEEE 802.3z ein. • Port FX obsługuje Hot-Swap • Odległość przesyłania światłowodu do 0,55 km dla wł...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
--,-- --,--
--,-- --,--
Konwerter mediów Gigabit-Ethernet • Odpowiada normom IEEE802.3ab i IEEE802.3z. • Port FX przełączany między trybem Force i Auto. • Odległość przesyłania światłowodu...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
--,-- --,--
--,-- --,--
Convert and extend different networks over a Gigabit fiber cable connection up to 550m / 1804ft. This fiber media converter offers an easy, cost-effective way to ext...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
--,-- --,--
--,-- --,--
Jednomodowy konwerter mediów Fast-Ethernet • Działa zgodnie z normami IEEE802.3u (10/100Base-TX, 100Base-FX) • Link-Fault-Passthrough i Far-End-Fault minimalizują o...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
--,-- --,--
--,-- --,--
WDM fast Ethernet media converter • Works according to standards 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. • Link-fault- pass-through and far-end fault minimise the loss ca...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
--,-- --,--
--,-- --,--
WDM fast Ethernet media converter TP-LINK MC112CS - Fibre media converter - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC-single mode - up to 20 km - 1310 (TX) / 15...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
--,-- --,--
--,-- --,--
EX-6010 - RS-232/422/485/DIO do bramki danych Ethernet EX-6010 umożliwia podłączanie w łatwy sposób urządzeń szeregowych przez sieć; każde urządzenie peryferyjne RS...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
--,-- --,--
--,-- --,--
Convert and extend a Gigabit Ethernet connection up to 550 m / 1804 ft over Multi Mode SC fiber Supports standalone operation, or installation into the ETCHS2U Rac...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
--,-- --,--
--,-- --,--
Longshine LCS-C862 Konwerter mediów LCS-862 10/100/1000 na 1000SX/LX (SFP) jest przeznaczony do zastosowań o krytycznym znaczeniu, np. Telco/ISP Backbone, sterownik...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
--,-- --,--
--,-- --,--
MC200CM to konwerter mediów przeznaczony do przekształcania mediów włóknowych 1000BASE-SX na media miedziane 1000Base-T lub odwrotnie. MC200CM został skonstruowany z...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
--,-- --,--
--,-- --,--
MC100CM to konwerter mediów przeznaczony do przekształcania mediów włóknowych 100BASE-FX na media miedziane 100Base-TX lub odwrotnie. MC100CM został skonstruowany zg...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
--,-- --,--
--,-- --,--
Do 14 konwerterów można jednocześnie obsługiwać lub wymieniać (możliwość wymiany w czasie pracy) Obsługuje szybki Ethernet, Giga, konwertery jedno- i wielotrybow...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
--,-- --,--
--,-- --,--