• Kategorie
  • Parametry
  • Moduły Keystone

Przedmiotem oferty jest opakowanie 5 sztuk opisanego towaru tag id 5'st st tag Ogólnie Typ: HDMI-Buchse HDMI-Buchse Kolor: weiß Wykonanie: 1 Stück Wykonanie...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
344.00
344.00
Przedmiotem oferty jest opakowanie 5 sztuk opisanego towaru F-Coupling Module Replacement The F-Coupling is used to integrate coax cables into a preLink® patch p...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
174.00
174.00
Przedmiotem oferty jest opakowanie 5 sztuk opisanego towaru The fixLink® SL RJ45 Keystone module can be assembled in under a minute only by using a sidecutter. ...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
146.00
146.00
Przedmiotem oferty jest opakowanie 20 sztuk opisanego towaru Fibre SC coupler for keystone panel mounting, blue white LogiLink's Fiber Optic Coupler can be used ...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
142.00
142.00
Przedmiotem oferty jest opakowanie 20 sztuk opisanego towaru Keystone Coupler Fibre SC-Simplex Multimode For multimode fiber with SC connector SC simplex fe...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
142.00
142.00
Przedmiotem oferty jest opakowanie 10 sztuk opisanego towaru Moduł Delock może być używany do przedłużenia kabla sieciowego. Znormalizowane wymiary pozwalają na ...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
201.00
201.00
This module by Delock can be used to extend e.g. a USB cable. With its standardised dimensions it can be used for easy snap-in mounting in e.g. a Keystone patch pan...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
101.00
101.00
Keystone coupler HDMI with Repeater, white, 16.5mm width LogiLink's Multimedia Keystone Coupler offer highest flexibility and reliable signal transmission. No matt...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
147.00
147.00
Przedmiotem oferty jest opakowanie 5 sztuk opisanego towaru CAT 6 Keystone module, unshielded RJ45 for LSA, tool-free mounting, incl. cable ties Future-oriented ...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
146.00
146.00
Przedmiotem oferty jest opakowanie 5 sztuk opisanego towaru Gender Changer Keystone USB-A 3.0 Złącza: 2 x gniazdo USB-A 3.0 Kolor: biały Ogólnie Typ: US...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
202.00
202.00
Przedmiotem oferty jest opakowanie 5 sztuk opisanego towaru Wiązka kablowa Keystone HDMI-A Złącze A: gniazdo HDMI A Keystone kątowe 80° Złącze B: gniazdo HD...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
313.00
313.00
Przedmiotem oferty jest opakowanie 5 sztuk opisanego towaru Wiązka kablowa Keystone HDMI-A Złącze A: gniazdo HDMI A Keystone kątowe 80° Złącze B: gniazdo HD...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
341.00
341.00