• Kategorie
  • Parametry
Umożliwia podłączanie modułów nadawczo-odbiorczych 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP i QSFP do sieci 40 i 100 Gigabit ' •Światłowód wielomodowy OM4 (50 125) 3500 MHz...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
174.00
174.00
Przedmiotem oferty jest opakowanie 10 sztuk opisanego towaru Złącza LC dupleks w kolorowej obudowie z tworzywa sztucznego. Pasują do SC-simplex. Możliwość mocowa...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
162.00
162.00
19-calowe pole patch 1HE LWL do stałego montażu. Lekka konstrukcja aluminiowa z płytą frontową z blachy stalowej RAL7035 z połączeniami SC-D. Niezajęte wyjścia są z...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
793.00
793.00
Zestaw złączy światłowodowych, kolorowy Cechy Właściwości • Wtyk LC • bezhalogenowy (LZSH) • 900 µm łatwa redukcja (easy strip) • 12-kolorowe złącza z barwionymi wł...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
146.00
146.00
Ul type 'disc'Niewyposażony, możliwość regulacji głębokościBlacha stalowa 1,5 mm6x samoprzylepne prowadzenie żyłBlenda frontowa mocowana za pomocą śrubZ nakrętkami ...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
224.00
224.00
Ul type 'disc'Niewyposażony, możliwość regulacji głębokościBlacha stalowa 1,5 mm6x samoprzylepne prowadzenie żyłBlenda frontowa mocowana za pomocą śrubZ nakrętkami ...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
224.00
224.00
Ul type 'disc'Niewyposażony, możliwość regulacji głębokościBlacha stalowa 1,5 mm6x samoprzylepne prowadzenie żyłBlenda frontowa mocowana za pomocą śrubZ nakrętkami ...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
224.00
224.00
Ul type 'disc'Niewyposażony, możliwość regulacji głębokościBlacha stalowa 1,5 mm6x samoprzylepne prowadzenie żyłBlenda frontowa mocowana za pomocą śrubZ nakrętkami ...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
224.00
224.00
Ul type 'disc'Niewyposażony, możliwość regulacji głębokościBlacha stalowa 1,5 mm6x samoprzylepne prowadzenie żyłBlenda frontowa mocowana za pomocą śrubZ nakrętkami ...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
201.00
201.00
Ul type 'disc'Niewyposażony, możliwość regulacji głębokościBlacha stalowa 1,5 mm6x samoprzylepne prowadzenie żyłBlenda frontowa mocowana za pomocą śrubZ nakrętkami ...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
224.00
224.00
Ul type 'disc'Niewyposażony, możliwość regulacji głębokościBlacha stalowa 1,5 mm6x samoprzylepne prowadzenie żyłBlenda frontowa mocowana za pomocą śrubZ nakrętkami ...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
224.00
224.00
19´´ (48 cm)-Panel światłowodu niewyposażone, z możliwością wynajęcia Wysokość montażowa: 1HE, 44 mm, Blacha stalowa 1,5 mm Wraz z Blenda frontowa do 12 x SC-du...
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
236.00
236.00